ישראלים רבים מחזיקים אזרחות זרה ורבים אחרים מעוניינים להחזיק אזרחות כזאת חלק ניכר מהם מעוניין לקבל אזרחות אירופית, אם הדבר ניתן. עבור מי שמבקש לקבל אזרחות אירופאית וכן דרכון פורטוגל, נציין כי פורטוגל מאפשרת לקבל אותה בתנאים הטובים ביותר. מה היתרונות בקבלת אזרחות זרה בכלל, לבין אזרחות ודרכון אירופאי בפרט? מה שונה בין פורטוגל ומדינות אחרות לעניין קבלת אזרחות לאירופה? בשורות להלן נרחיב מעט בנושא.

אזרחות ודרכון לאירופה כל היתרונות
מעבר לחששות מסוימים שאזרחים ישראלים רבים שותפים להם, הן כלכליים והן ביטחוניים, החזקת אזרחות ודרכון אירופאי מעניקה יתרונות רבים לאוחז בה. בין השאר, מאפשר הדרכון האירופי לבעליו תנועה חופשית ביבשת בלא צורך בוויזה או בתיאום מראש של ההגעה והיציאה ממנה. בנוסף, לבעלי אזרחות אירופאית פורטוגל ומדינות אירופיות אחרות מאפשרות לעבוד באופן חוקי מבלי לחשוש מהאפשרות להפסקת ההעסקה או שינוי בתנאים שלה כתוצאה מהעדר אזרחות. יתרון חשוב אחר הוא מתן האפשרות להגיע באמצעות הדרכון האירופי למקומות שהדרכון הישראלי איננו מתקבל שם.

מה בין פורטוגל ומדינות אחרות באירופה
מדינות רבות מאפשרות לישראלים היכולים להוכיח קשר אליהן, לקבל אזרחות לאירופה. המשמעות של קבלת האזרחות היא שיחד איתה ניתן לקבל דרכון. עם זאת, מרבית המדינות מחייבות את מבקשי האזרחות לעמוד בתנאים בסיסיים מסוימים. בין השאר – הכרת השפה וההיסטוריה של המדינה שממנה בקשו אזרחות. בעניינים האלה, עבור כל מי שמבקש אזרחות אירופאית פורטוגל מהווה אופציה מצוינת. לא נדרשת ידיעת השפה ולא נדרשת נקיטת אמצעי כל שהוא. עם זאת, יש צורך להוכיח קשר כל שהוא ליהדות פורטוגל.
על מנת לקבל אזרחות ודרכון לאירופה, על מגישי הבקשה להוכיח, כאמור, קשר כל שהוא ליהדות פורטוגל. קשר כזה ניתן להוכיח באמצעות מסמכים שונים – תעודות לידה של הורים או סבים / סבתות, או מסמכי עזר שונים. עם זאת, אנשי מקצוע המתמחים בתחום עשויים למצוא דרכים למצוא דרכים אחרות להשגת אותה התוצאה.

אם יש לך עניין להגיש בקשה לקבלת אזרחות אירופאית פורטוגל מהווה ללא ספק אופציה מצוינת. אנשי המקצוע המנוסים והמיומנים של אירו פספורט מתמחים בתחום האזרחות האירופית ויסייעו לך לאורך כל הדרך להשגתה כדאי ליצור קשר כעת ולעשות צעד ראשון להצלחה.


מעוניינים באזרחות אירופאית? בחברת 'אירו פספורט' ישמחו לסייע: 072-33-80-512

אזרחות אירופאית פורטוגל

מאמרים: