גם אם אף פעם לא חשבתם לבקר בפורטוגל – אולי העדפתם לבקר במדינות אחרות באירופה, סביר להניח שתשמחו להחזיק ברשותכם אזרחות פורטוגלית ולו מהסיבה מהפשוטה, שאזרחות פורטוגלית תעניק לכם את כל הזכויות של דרכון אירופאי ובין היתר: אפשרות לחיות בכל מדינות האיחוד האירופאי, ליהנות מהטבות שונות בלימודים האקדמאיים – ואף ליהנות מלימודים מוזלים, מלגות ואף לימודים בחינם, לעבוד באותן מדינות, ליהנות מהטבות שונות על רכישת נדל"ן וכאמור, עוד מגוון רחב של יתרונות.
כמובן, שבאפשרותכם לנצל הדרכון האירופאי וליהנות מכל התועלות שהוא טומן בחובו, מיד לאחר קבלתו או בשלב הזה, ליהנות מתחושת הביטחון והשקט הנפשי שדרכון שכזה טומן בחובו – ומהאפשרות ליהנות מתורות מקוצרים שעה שאתם יוצאים לבקר במדינות אירופה השונות.


מעוניינים באזרחות אירופאית? בחברת 'אירו פספורט' ישמחו לסייע: 072-33-80-512

אזרחות פורטוגלית

מאמרים:

זכאות לדרכון אירופאי 

אז רגע לפני שאתם נהנים מכל התועלות אשר טמונים בנושא של אזרחות פורטוגלית, קודם כל חשוב שתוודאו שאתם אכן זכאים לאזרחות שכזאת – וכחלק מכך, גם יש לכם זכאות לדרכון אירופאי.
כיום, ניתן לבדוק בהליך קצר ופשוט אם אתם זכאים לאותה האזרחות או לא – כמובן, שאם אתם זכאים אין שום דבר שימנע ממכם לנקוט בצעדים על מנת לקבל את הדרכון (או יקשה עליכם בקבלתו – באמצעות חברה חיצונית מקצועית ומנוסה בכל השלבים והבירוקרטיות המהוות חלק מאותו התהליך, תוכלו לעבור את כל השלבים בדרך לקבלת הדרכון לידיכם  בצורה מהירה יחסית – בהשוואה לזמן שאותו תהליך היה אורך לכם אם הייתם מבצעים אותו באופן עצמאי.

לאחר קבלת האזרחות..
לאחר קבלת אזרחות פורטוגלית, הוצאת הדרכון האירופאי כרוכה בסך הכול בהליך קצר ופשוט – ההליך ממש דומה להליך של הוצאת דרכון בארץ. לכן, אם זכיתם לקבל אזרחות בפורטוגל, תוכלו להיות שקטים ורגועים בידיעה שהדרכון האירופאי הוא למעשה כבר שלכם – כל שתצטרכו לעשות זה לנקוט במספר פעולות בירוקרטיות פשוטות בדרך לקבלת הדרכון.
אם אתם מעוניינים לקבלת אזרחות פורטוגלית, אתם מוזמנים ליצור קשר עם חברת אירו פספורט, והצוות המקצועי ישמח לסייע לכם בכל השלבים בדרך לקבלת הדרכון.
החל מהשלב הראשון בו תוודאו האם אתם אכן זכאים לאותה אזרחות פורטוגלית ועד לכל השלבים בדרך לקבלת דרכון אירופאי.