בקשה לדרכון אירופאי וקבלת אזרחות
הגשת בקשה לאזרחות אירופאית היא השלב הראשון בדרך לקבלת דרכון אירופי, המבטיח לבעליו יתרונות לא מבוטלים ותועלת רבה. מדוע כדאי להגיש בקשה לדרכון אירופאי? מהי הדרך המקובלת להגיש בקשה לאזרחות לאירופה? מי יכול ורשאי להגיש בקשה כזאת? אזרחות פורטוגלית מחיר ריאלי?

הגשת בקשת אזרחות אירופאית מתי ולמה
קבלת אזרחות אירופאית מעניקה יתרונות עצומים למי שמחזיק בה. לא לחינם מנסים פליטים מכל רחבי העולם להגיע לאירופה ולהשתקע בה. להלן מספר יתרונות למגישי בקשה לדרכון אירופאי, שהשיגו את מטרתם:
תעסוקה: בחלק ניכר ממדינות אירופה קיים מחסור בידיים עובדות. קבלת אזרחות אירופאית מאפשרת לבעל האזרחות לעבוד שם, בשכר הוגן ובתנאים טובים יחסית. זאת, בעיקר במדינות המבוססות.
ניידות: בקשת אזרחות אירופאית שנענתה בחיוב מאפשרת לנוע בחופשיות בכל רחבי האיחוד האירופי. בנוסף, נפתחת האפשרות להגיע גם למקומות שדרכון ישראלי איננו מאפשר להגיע אליהן.

איך מגישים בקשה לאזרחות אירופאית
הדרך המקובלת להגשת בקשה לדרכון אירופאי, עוברת בדרך כלל בהגשת בקשה באחת המדינות החברות האיחוד. חלק ניכר ממדינות אירופה חברות בו, ואולם יש מדינות שעדיין אינן חברות ונמצאים בשלבים שונים בדרך אליו. המשמעות היא שגם מי שהוא אזרח המדינות הללו, יהפוך לאזרח  ויוכל להגיש, באופן אוטומטי, בקשה לאזרחות לאירופה ולקבלת דרכון.

כל מדינה מעמידה תנאים להגשת הבקשה ולקבלת האזרחות. עם התנאים כאמור ניתן למנות הכרת השפה, ידיעה והכרה של ההיסטוריה וכן קיומה של זיקה כל שהיא למדינה שאליה הוגשה בקשת החברות. הזיקה כאמור צריכה להיות מגובה במסמכים שונים, גם אם ישנים, של קרובי משפחה שהיו אזרחי המדינה בעבר. למעשה, השגת המסמכים מהווה את המכשול העיקרי ודורשת פעולה מקצועית לאיתור המסמכים, השגתם ועשיית שימוש בהם להשגת המטרה.

אם יש לך או למשפחה שלך קשר לאחת ממדינות אירופה ואם יש לך רצון להגיש בקשה לדרכון אירופאי, זה המקום הנכון עבורך. כדאי ליצור קשר בהקדם ואנשי המקצוע של אירו פספורט יחזרו אליך בהקדם. הם ילוו אותך לאורך כל הדרך ויסייעו לך בכל שלבי התהליך, החל מבירור הזכאות וכלה בהצגת העניין בפני הרשויות המתאימות.


מעוניינים באזרחות אירופאית? בחברת 'אירו פספורט' ישמחו לסייע: 072-33-80-512

בקשה לדרכון אירופאי 

מאמרים: