הכל על בקשת אזרחות לאירופה
חלק ניכר מאזרחי ישראל הוא דור שני או שלישי למהגרים ממדינות שונות בעולם. עבור מי שההורים שלו או הסבים שלו חיו באירופה, האפשרות להגשת בקשה לדרכון לאירופה, או הוצאת דרכון ספרדי, היא כמעט מובנת מאליה. מרבית מדינות אירופה מאפשרות גם לצאצאים בני הדור השני והשלישי להגיש בקשת אזרחות. בעניין זה ברור גם שהגשת הבקשה וקבלת תשובה חיובית, כמו כהגשת בקשת אזרחות אירופאית לישראלים.
ואולם מה שלא הה קיים, או לכל הפחות לא היה ברור עד לשנים האחרונות, היא העובדה שגם מי שאינם בהכרח יוצאי אירופה יכולים להגיש בקשת אזרחות לאירופה, אם מתקיימים לגביהם תנאים מסוימים.
 
מתי ניתן להגיש בקשת אזרחות לאירופה לישראלים
הגשת בקשה לדרכון לאירופה לישראלים שאינם צאצאים ליוצאי אירופה בדורות האחרונים, או של מי שלא חידשו את הדרכון שלהם, מתאפשרת אם וכאשר ניתן להוכיח שמבקשי הבקשה הם צאצאים של יהודים שגורשו מאירופה עקב יהדותם. ממשלות ספרד ופורטוגל מעוניינות להחזיר אליהן את צאצאי המגורשים, תוך שהן מעודדות אות להגיש בקשת אזרחות לאירופה, באמצעות קבלת אזרחות שלהן. ממשלת ספרד אף הגדילה לעשות ופרסמה התנצלות על מה שאירע לפני חמש מאות שנים ויותר.
 
הסיכויים בהגשת בקשת אזרחות אירופאית לישראלים
התוצאות בשטח מלמדות שהסיכויים לקבלת תשובה חיובית בעת הגשת בקשת אזרחות לאירופה לישראלים הם גבוהים מאד. חלק ניכר ממגישי הבקשות קבלו תשובות חיוביות והפכו למעשה לאזרחי האיחוד האירופי לכל דבר. במקרים אחרים, הדחייה היתה טכנית בלבד.
 
הסיכויים לקבלת תשובה חיובית על בקשת אזרחות לאירופה הם גבוהים, כיון שמדינות רבות מעוניינות לקבל אליהן ישראלים. רמת ההשכלה של הישראלי הממוצע, הכישורים המקצועיים שלו ואחוז היזמים הגבוה בקרב הישראלים, הופכים אותם לרצויים מאד. למעשה, האירופים מעוניינים להחזיר את ההון והכישורים של היהודים, שאבדו לאירופה לפני מאות שנים.

אם יש לך רצון להגיש בקשת אזרחות לאירופה, אנשי המקצוע המיומנים של אירו פספורט הם הכתובת עבורך. כדאי ליצור קשר עוד היום ומומחה מקצועי או אשת מקצוע מיומנת יצרו אתך קשר בהקדם. הם יבדקו את הזכאות שלך ויסייעו לך בהשגת מסמכים הדרושים, במגוון אמצעים ודרכים. כדאי ליצור קשר כעת ולעשות צעד חשוב לחיים טובים יותר באירופה.


מעוניינים באזרחות אירופאית? בחברת 'אירו פספורט' ישמחו לסייע: 072-33-80-512

בקשת אזרחות לאירופה

מאמרים: