מאז  ומתמיד דרכון אירופאי היווה כמטרה נחשקת ומבוקשת בקרב ישראלים.
אבל בעוד שעד לפני שנים לא רבות, לא רבים מהישראלים היו זכאים לדרכונים כאלו – הסיבה לכך הייתה טמונה בעובדה שכמות המדינות שהיו חברות באיחוד הייתה יחסית קטנה, ורק אותם ברי מזל שהסבים והסבתות שלהם הגיעו מאותן המדינות ואחזו בכל המסמכים והתעודות אשר אפשרו להם לעשות את הצעדים בדרך לאותו דרכון אירופאי, זכו לקבל אותו בסופו של דבר.
כיום המצב שונה לחלוטין, קודם כל מהסיבה הפשוטה שעוד ועוד מדינות הצטרפו לאיחוד האירופאי ובנוסף, תיקוני החוקה שעברו בספרד ובפורטוגל, על פיהם כל יהודי אשר יוכיח שהוא צאצא למגורשי ספרד יוכל לזכות באזרחות ובשלב הבא יזכה כמובן לדרכון אירופאי. 


מעוניינים באזרחות אירופאית? בחברת 'אירו פספורט' ישמחו לסייע: 072-33-80-512

דרכון אירופאי

מאמרים:

הוצאת אזרחות פורטוגלית 

קבלת דרכון אירופאי בלי לצאת מהבית - כיום, ישנן חברות חיצוניות מקצועיות אשר מציעות שירות של הוצאת אזרחות פורטוגלית או ספרדית וליווי בכל השלבים והתהליכים הבירוקרטיים הנדרשים בדרך לקבלת הדרכון האירופאי המיוחל.
השירות הזה מאפשר לכל מי שמעוניין לנקוט בצעדים בדרך לקבלת האזרחות והדרכון, לבצע את כל הפעולות אשר נדרשות מבלי שיידרש לצאת מהבית (או אפילו לקום מהכיסא).

החברות הללו אוחזות בידע המקצועי ובניסיון אשר מאפשר להן לבצע את כל הפעולות – החל מבדיקת הזכאות, דרך השגת המסמכים והתעודות הרלוונטיות ועד לשלב הסופי של קבלת האזרחות, עבור הלקוחות שלהם.
כמובן, שבכדי ליהנות מכל היתרונות ששירות שכזה טומן בחובו, חשוב לבחור את החברה המדוברת בצורה מוקפדת ולוודא שהיא אכן עומדת מאחורי ההבטחות שלה ויש ברשותה את הידע והניסיון הנדרש בכדי לסייע לכם לקבלת דרכון אירופאי.
אז אם גם לכם יש יסוד להאמין שאתם זכאים לדרכון אירופאי ואתם מעוניינים לנקוט בצעדים על מנת לוודא את הזכאות הזאת ולקבל בסופו של דבר את הדרכון המיוחל, אתם מוזמנים ליצור קשר עם חברת " אירו פספורט".

צוות החברה ישמח ללוות אתכם בכל שלבי התהליך ולבצע עבורכם ובשיתופכם את כל הפעולות הנדרשות בדרך לקבלת הדרכון.
לפרטים נוספים ולצעד הראשון בדרך לקבלת דרכון אירופאי, מוזמנים ליצור קשר עם חברת אירו פספורט.