שנת 2015 היא שנה אשר שינתה משמעותית את חייהם של יהודים וישראלים רבים – ויכול להיות שבהמשך עוד תשנה את חייהם של עוד רבים אחרים.
בשנה זו אושר על ידי הפרלמנט הספרדי חוק על פיו הצאצאים של מגורשי ספרד – אשר יצליחו להוכיח שהם כאלו, יוכלו לקבל אזרחות וכמובן גם דרכון ספרדי – שטומן בחובו את כל התועלות של דרכון אירופאי.
כאמור, הישראלי אשר עשו את הצעדים לקבלת דרכון ספרדי וזכו לקבל בסופו של תהליך את הדרכון המיוחל, נהנים כיום מאפשרות למגורים, לימודים ועבודה במדינות השונות החברות באיחוד האירופאי, כמו גם מהטבות נוספות כמו הטבות ברכישת נדל"ן במדינות החברות באיחוד ועוד.. – בעלי הדרכון האירופאי נהנים ללא ספק מעלייה באיכות חיים, כמו גם בתחושת שקט וביטחון בידיעה שיש להן אפשרויות רבות למחייה ולמגורים. 


מעוניינים באזרחות אירופאית? בחברת 'אירו פספורט' ישמחו לסייע: 072-33-80-512

דרכון ספרדי

מאמרים:

פספורט פורטוגלי

באלו פעולות יש לנקוט בכדי לקבל דרכון ספרדי? בכדי לקבל דרכון ספרדי, יש להוכיח קשר דם לאותם הסבים (או סבי סבים) שהינם מגורשי ספרד – לצורך כך יש להשיג תעודות שונות כמו: תעודות נישואין, רישום כתובות וצילומים וכדומה.
בנוסף, יש צורך להפגין שליטה בשפות כמו לאדינו או חקטייה, להוכיח זיקה לספרד ולתרבות שלה וכדומה.
מדובר בהליך אשר מצריך נקיטה בפעולות בירוקרטיות רבות – שהן לא תמיד פשוטות ולכן, אפשרות נוספת, היא פשוט לפנות לחברה מקצועית אשר מתמחה בביצוע הפעולות השונות בדרך לקבלת הדרכון.

ומה לגבי פספורט פורטוגלי?
גם הוצאת פספורט פורטוגלי מהווה כצעד בדרך ליהנות מכל היתרונות אשר טומנים בדרכון אירופאי – וכאמור, גם בהליך של קבלת הפספורט הפורטוגלי חברה מקצועית תהווה ככתובת הנכונה בדרך לקבלת הפספורט.
אם יש לכם יסוד להאמין שאתם זכאים לקבל דרכון ספרדי או דרכון פורטוגלי, חברת "אירו פספורט" תהווה ללא כל ספק ככתובת הנכונה בעבורכם להשגת המטרה.

צוות החברה, אשר מורכב מאנשי מקצוע מנוסים, ישמח לעמוד לשירותכם, לסייע לכם וללוות אתכם בכל השלבים בדרך לקבלת הדרכון.
מוזמנים ליצור קשר עם חברת "אירו פספורט" ולעשות את הצעד הראשון בדרך לדרכון המיוחל – כאשר השלב הראשון יהיה כמובן בדיקת הזכאות לקבלת הדרכון.