לכל אחד מאתנו יצא לפנטז (וברוב המקרים, יותר מפעם אחת) על מגורים בחו"ל, על לימודים, על עבודה, על מפגשים עם מקומות ואנשים חדשים ומרמת חיים שהיא יותר גבוהה.
אז החדשות הטובות הן שהחל משנת 2015 רבים מהישראלים יכולים לממש את הפנטזיה הזאת, לקבל דרכון פורטוגלי וליהנות מכל היתרונות הרבים אשר טמונים בדרכון אירופאי – פורטוגל חברה כידוע, באיחוד האירופי, לכן, כל מי שמחזיק ברשותו דרכון פורטוגלי יכול לחיות, ללמוד וליהנות מכל ההטבות של בעלי דרכון אירופאי.


מעוניינים באזרחות אירופאית? בחברת 'אירו פספורט' ישמחו לסייע: 072-33-80-512

דרכון פורטוגלי

מאמרים:

דרכון פורטוגלי מישהו קיבל

בשנת 2015 ממשלת פורטוגל אימצה גם היא (לאחר שספרד עשתה זאת לפניה) את תיקון החוקה, אשר אמור להתיר ליהודים אשר יוכיחו כי הם צאצאי הקהילה היהודית בפורטוגל, לקבל אזרחות פורטוגלית.
דרכון פורטוגלי מהווה כאמור כדרכון אירופאי לכל דבר, ניתן לנוע באמצעותו במדינות האיחוד האירופי, ללמוד, לגור ולעבוד בכל אחת מהמדינות החברות באיחוד.
כמובן, שהיתרונות של הדרכון האירופאי טמונים מעצם אחזקת הדרכון – הידיעה שתמיד קיימת אפשרות לעבור לגור במקום אחר, מעניקה ללא כל ספק תחושת ביטחון ושקט , כך שגם מי שלא מתכנן לעבור לגור בקרוב באירופה, יוכל למצוא בדרכון זה שפע רב של תועלות.

דרכון פורטוגלי מישהו קיבל?
התשובה לשאלה הזאת היא כן, רבים כבר קיבלו דרכון פורטוגלי, אבל בישראל יש עוד מאות אלפי אנשים אשר זכאים לקבלת הדרכון הזה, ומסיבות כאלו ואחרות לא נוקטים בצעדים על מנת להשיגו – אול בגלל חששות מהבירוקרטיה הרבה אשר טמונה בתהליך הזה.
אז אם תשימו את החששות בצד ותפנו לקבלת סיוע מקצועי מחברה מקצועית המתמחה בתחום, בפעם הבאה שמישהו ישאל: "דרכון פורטוגלי מישהו קיבל" אתם תהיו אלו שתוכלו לענות "כן" – וכמובן שה-"כן" הזה מגיעה עם שורה ארוכה של יתרונות שתוכלו ליהנות מהן.  
אם גם אתם מעוניינים להתחיל בנקיטת צעדים בדרך לקבלת הדרכון הפורטוגלי, אתם מוזמנים ליצור כבר היום קשר עם חברת אירו פספורט.
הצוות של חברת אירו פספורט ישמח ללוות אתכם לכל אורך השלבים בדרך לקבלת הדרכון וליהנות מכל היתרונות הטמונים בדרכון אירופאי.