הוצאת פספורט אירופאי קל, פשוט ומהיר
בשנים האחרונות הפך הליך הוצאת פספורט לאירופה, אשר בעבר הלא רחוק היה בגדר משימה בלתי אפשרית, להליך מהיר, פשוט וקל מאד. מרגע שהוגשה בקשת דרכון לאירופה, התהליך מתגלגל במהירות יחסית ומסתיים בחלק ניכר מהמקרים בתוצאה המקווה. כיצד הפך תהליך הוצאת דרכון אירופאי לכל כך פשוט וקל? מה בכל סאת עלול להכשיל את התהליך? כיצד ניתן להגדיל את הסיכויים בהליך הוצאת פספורט אירופאי?
 
שינויים באירופה והצורך בהון אנושי ופיננסי
עשורים האחרונים, מתחוללים באירופה תהליכים שחידדו את הצורך  בהחדרת הון אנושי בעל יכולות, שימלא את מקומו של הדור הצעיר, שהולך ומצטמק. הקלות בהליך הוצאת פספורט לאירופה, נועדו למשוך כוח אדם אינטליגנטי ויצירתי, בדיוק סוג האנשים שישראל יכולה להציע. מדינות אירופה ערכו שינויים והקלות בהליכי ההתאזרחות. שתי מדינות, ספרד ופורטוגל, הגדילו לעשות והחלו להציע תהליך הוצאת דרכון אירופאי מזורז לכל מי שיוכל להוכיח שהוא צאצא למשפחה של יהודים שגורשה מאדמתן במאות החמש עשרה והשש עשרה לספירה.
 
השינויים במדיניות במדינות בנושאי הגירה באירופה, נועדו למשוך ליבשת המזדקנת גם הון וגם יזמים חדשים. הוצאת פספורט אירופאי במהירות עשויה, לדעת מומחים, לתרום לחיזוקה של אירופה ולמנוע את ההידרדרות שלה. לשם כך גיבשו מדינות רבות הליך קצר ויעיל להגשת  בקשת דרכון לאירופה. ההליך מסתמך על התאמה שמית ואחרת בין מבקשי האזרחות לבין רשימות שמיות, בעיקר שמות משפחה, של יהודים שגורשו ממדינות מסוימות לפני מאות שנים. שימוש במערכות מחשוב מתוחכמות מקצרת מאד את הזמן העובר מרגע הבקשה ועד לסיום הליך הוצאת פספורט אירופאי בפועל.
 
אזרחות אירופית – סיכונים וסיכויים
ואולם יחד עם הסיכוי החדש שנוצר לקבלת אזרחות אירופית נחשקת, וכן זכאות לאזרחות פורטוגלית, ישנם גם לא מעט סיכונים. העיקרי שבהם הינו חוסר מקצועיות של הגורם המסייע בהגשת הבקשה: חוסר במסמכים, המצאת מסמכים שגויים או הצגה לא נכונה של הנושא לנציגי המדינה שאליה הופנתה הבקשה. הכשלים האלה, כולם או מקצתם, עלולים להכשיל הבקשה ולמנוע את קבלת האזרחות. אנשי המקצוע המיומנים של משרד אירו פספורט מתמחים בהגשה מקצועית של בקשות לביצוע הוצאת פספורט אירופאי ובתמיכה במגישי הבקשה עד לקבלת התוצאה המבוקשת. כדאי ליצור קשר בהקדם ולעשות צעד חשוב לקבלת האזרחות המבוקשת.


מעוניינים באזרחות אירופאית? בחברת 'אירו פספורט' ישמחו לסייע: 072-33-80-512

הוצאת פספורט אירופאי

מאמרים: