השגת אזרחות אירופאית ותועלת אישית וכלכלית
האיחוד האירופי הפך בעשורים האחרונים לבעל השפעה כלכלית עצומה בעולם. לא פלא, לפיכך, כי השגת דרכון אירופאי הפכה לעניין נחשק ורצוי. מה מציע האיחוד האירופי לבעלי זכאות לדרכון אירופאי? מה ההבדל בין השגת אזרחות אירופאית, לבין שהייה באיחוד האירופי עם דרכון זר? מי זכאי להגיש בקשה לשם השגת דרכון לאירופה או אזרחות אירופאית?

האיחוד האירופי וזכאות לדרכון
מי שזכאי לדרכון אירופי, זוכה למעשה לכל ההטבות המוקנות מכוח האזרחות לתושבי האיחוד האירופי, ומדובר בזכויות ויתרונות רבים. עם הזכויות הללו ניתן למנות תנועה חופשית ברחבי היבשת, לימודים חינם או בתנאים מועדפים באוניברסיטאות ומוסדות אקדמיים, אפשרות לעבודה לטווח רחוק ובנוסף – זכות כניסה לארה"ב ללא ויזה.

תנועה חופשית ברחבי היבשת: השגת אזרחות אירופאית נושאת בחובה גם זכאות לדרכון אירופאי, המאפשר לנוע במרבית חלקי היבשת בחופשיות. התנועה בין מדינות האיחוד הינה חופשית לגמרי,  וגם במדינות שעדיין אינן נמנות עם האיחוד, הוסרו מרבית החסמים.
לימודים אקדמיים: בחלק הארי ממדינות אירופה, הלימודים האקדמיים הם חינמיים. זאת ועוד – בחלק מהמדינות מקבלים סטודנטים גם מלגת מחייה למשך תקופת הלימודים.
אישור עבודה לזמן בלתי מוגבל: האיחוד האירופי הוא מסביר פנים למה שטרח ועמל על השגת דרכון אירופאי. דרכון כאמור מקנה אישור עבודה ללא הגבלת זמן. עובדים בתחומי ההייטק או מתחומי הכלכלה יכולים למצוא באירופה פרנסה בשפע. אזרח האיחוד עשוי לקבל תנאי פתיחה טובים גם בכל הנוגע ליזמות עסקית.
מי ששוהה באיחוד האירופי זמן ארוך בלי דרכון או אזרחות של אחת ממדינות האיחוד, עשוי למצוא את עצמו מגורש, פשוטו כמשמעו, אם וכאשר הנסיבות לא יאפשרו המשך השהייה שלו שם. השגת דרכון לאירופה, לעומת זאת, מאשרת לו לשהות שם ללא הגבלת זמן, לעבוד, להתפרנס ואף להקים עסק.
 
השגת אזרחות אירופאית מי זכאי לה
הפרשנות באשר לזכאות לאזרחות אירופית הורחבה בשנים האחרונות בצורה ניכרת. נכון להיום, גם ישראלים מצפון אפריקה ומאזורים אחרים, זכאים להגיש בקשה לקבלת אזרחות, כשהסיכויים לקבל אותה גבוהים מאד. אם יש לך רצון לפעול לשם השגת אזרחות אירופאית, זה המקום הנכון עבורך. המומחים של אירו פספורט מסייעים למי שיש להם אפשרות פוטנציאלית, להשיג אזרחות ודרכון אירופאי. כדאי ליצור קשר כבר כעת ולעשות צעד ראשון בדרך לשינוי מהותי בחיים.
 


מעוניינים באזרחות אירופאית? בחברת 'אירו פספורט' ישמחו לסייע: 072-33-80-512

השגת אזרחות אירופאית

מאמרים: