זכאות לדרכון לאירופה לאזרחי מדינות אירופאיות ולצאצאיהם
בשנים האחרונות הולך וגדל מספר המדינות באירופה המעניקות זכאות לדרכון אירופאי לישראלים, שהם בנים למי שהיו ועודם אזרחים אירופאים, או למי שיכול להוכיח שהוא ובני משפחתו הם צאצאים למי שחיו באירופה וגורשו ממנה. מדינות כמו ספרד ופורטוגל אף הרחיקו לכת ומעניקות אפשרות זכאות לדרכון לאירופה, גם למי שיכולים להוכיח שהם צאצאי של מגורשי ספרד או פורטוגל. מה מניע מדינות רבות להעניק זכאות לפספורט אירופאי וכן זכאות לדרכון פורטוגלי בצורה הזאת? מהי הדרך הנכונה לביצוע הגשת בקשה לדרכון לאירופה? בהמשך המאמר נביא תשובות לשאלות הללו.

זכאות לדרכון אירופאי לישראלים על מה ולמה
האיחוד האירופי, למרות הכוח הכלכלי העצום שלו, חווה בשנים האחרונות סדרת משברים. בחלק מהמדינות, בעיקר החזקות שבהן, בולט המחסור בכוח אדם. בחלק אחר, בולט מחסור בהון ובהשקעות. בהתאם לכך, מתווה כל מדינה את מדיניות ההגירה שלה. חלק מהמדינות מעניקות אזרחות, ואיתה זכאות לדרכון לאירופה, במטרה להגדיל את מאגר כוח האדם הצעיר והאיכותי שלהן. חלק אחר מעוניין בהון שעשויים להביא איתם מי שקיבלו אזרחות לאחר הגשת בקשה לדרכון לאירופה. כשמדובר בישראלים, הענקת אזרחות של מדינה אירופית כל שהיא עונה על שני הצרכים כאחד. הישראלים מביאים איתם הון המשקע באירופה ואחרים, בעיקר אנשי הייטק ואקדמאים, מביאים איתם ידע ויכולות אינטלקטואליות. מתן אזרחות, לפיכך, היא תמורה צנועה למדיי עבור התרומה העצומה, הידע והיזמות הישראלית.

זכאות לפספורט אירופאי- כך עושים זאת נכון
ישנם כמה שלבים בדרך לקבלת זכאות לדרכון לאירופה. בשלב הראשון נבדקת הבקשה ונבדקת האפשרות שהזכאות אכן קיימת. בשלב השני מתבצע הליך השגת מסמכים ואישורים, במטרה להוכיח את זכאותו של המבקש. בשלב הבא, מתבצע הליך קבלת האזרחות. בכל אחד מהשלבים, המקצועיות של עורכי הדין המטפלים בבקשה עשויה להכריע. מחסור במסמך אחד עלול להוריד לטמיון את המלאכה כולה ולשלוח את המבקש בחזרה לנקודת ההתחלה.

אם יש לך רצון לפעול לקבלת זכאות לדרכון לאירופה זה המקום הנכון עבורך. המומחים של אירו פספורט יסייעו לך וילוו אותך לאורך כל הדרך להצלחה. כדאי ליצור קשר כבר כעת ולעשות צעד ראשון בדרך לחיים חדשים.
 


מעוניינים באזרחות אירופאית? בחברת 'אירו פספורט' ישמחו לסייע: 072-33-80-512

זכאות לדרכון לאירופה

מאמרים: