תמיד סיפרו לכם במשפחה שהנכם צאצאי מגורשי ספרד ופורטוגל, אבל אף פעם לא יכולתם לאשר זאת? שם המשפחה שלכם הוא בעל צליל ספרדי? תמיד חלמתם על דרכון אירופאי? מעכשיו תוכלו להגשים את החלום בעזרת חברת אירו פספורט, המתמחה בסיוע לישראלים לממש את זכאותם לקבלת אזרחות אירופאית דרך דרכון פורטוגלי או ספרדי. לקוחותינו נהנים משלל יתרונות, החל מהליווי האישי כבר משלב תחילת התהליך, העבודה המקצועית של צוות החברה (המונה עובדים ומומחים לא רק מהארץ, אלא גם מכל העולם) ועד לקבלת פספורט פורטוגלי או ספרדי בהליך פשוט יחסית המונע מכן ככל הניתן את כאב הראש הבירוקרטי. נשמע מעניין? נשמח לספר לכם במאמר הבא על יתרונות האזרחות הפורטוגלית דווקא, על תהליך העבודה של חברתנו אירו פספורט וכן, על היתרונות הרבים שתוכלו לקבל בעקבות השגת האזרחות. 


מעוניינים באזרחות אירופאית? בחברת 'אירו פספורט' ישמחו לסייע: 072-33-80-512

פספורט פורטוגלי

מאמרים:

פספורט פורטוגלי

חברת אירו פספורט מסייעת ללקוחותיה גם בעריכת לתחקיר גנאלוגי, ולא בכדי. כמה שנים לאחר תחילת גירוש ספרד, מלך פורטוגל נשא לאישה נסיכה ספרדית, שכמיטב המסורת המשפחתית דרשה מהמלך לגרש גם את היהודים מפורטוגל (שבשלב זה, כבר כללו לא מעט יהודים ספרדים שברחו מהמדינה בעקבות הגירוש). מלך פורטוגל מצדו, רצה לשמור לפחות על חלק מהיהודים במדינה, מכיוון שאלו היוו עבורו נכס אנושי וכלכלי. לבסוף, הוחלט להעמיד בפני היהודים את אופציית השריפה על המוקד, גירשו וכד', או הישארות במדינה ע"י אימוץ הנצרות. היהודים, שלמרביתם לא הייתה ברירה אחרת, בחרו לבחור בנצרות מבחינה פורמאלית, אך לצד זאת לשמור על יהדותם בסתר. יהדות זו החלה להרים את הראש בשנים האחרונות וכיום, היא מהווה את הבסיס לבקשות צאצאי המגורשים והאנוסים לקבלת דרכון פורטוגלי והכרה. על יתרונות קבלת פספורט פורטוגלי ובפרט, על יתרונות הבחירה באירו פספורט נדבר בשורות הבאות.

דרכון פורטוגלי

עבור אלו ששואלים עצמם מדוע לבקש דווקא את האזרחות הפורטוגלית ולא את הספרדית, נציין ששני סוגי הבקשות מומלצת כמובן, אולם לחוק הפורטוגלי יתרון ברור – כיום, ניתן לקבל דרכון פורטוגלי ע"י תהליך קצר יחסית ונוח, הכולל מספר שלבים מועטים, כשהזכאות מתבססת בעיקר על שמות משפחה מגוונים שמעידים על קרבה למגורשי פורטוגל והאנוסים. בין אם תבחרו ליהנות מהיתרונות של פספורט פורטוגלי כשער כניסה לאיחוד האירופי, או שתעדיפו להישאר במדינה וליהנות מהטבות שונות המגיעות לאזרחים, חברת אירו פספורט מציעה לכם לצאת לדרך יד ביד אל עבר קבלת אזרחות במדינה.

פנו אלינו וקבלו פרטים נוספים וחיוניים אודות השירות המקצועי שלנו באירו פספורט!