קבלת דרכון אירופאי ומה מיוחד בה
קבלת אזרחות זרה, ובראש וראשונה השגת אזרחות לאירופה, הינה משאת נפשם של ישראלים רבים. מה היתרונות של קבלת דרכון אירופאי ואזרחות? אילו תנאים לקבלת דרכון אירופאי חייבים להתקיים? בשורות הבאות תקבלו הסבר ברור ותשובות לסוגיות הללו.
הנפקת דרכון לאירופה לישראלים ויתרונותיו

להלן רשימת יתרונות שמביאה איתה קבלת דרכון אירופאי. אף שמדובר ברשימה חלקית, היא מדגימה בצורה הטובה ביותר את התועלת שבדבר:
כניסה לעשרים ושמונה מדינות: נכון לכתיבת שורות אלה, מונה האיחוד האירופי 28 מדינות. השגת אזרחות לאירופה, לפיכך, פירושה זכות כניסה אוטומטית לכל אחת מהן, בלי צורך  בוויזה או בהליכים מיוחדים. עם המדינות הללו ניתן למנות את איטליה, צרפת וגרמניה.
עבודה: קבלת דרכון אירופאי מעניקה את הזכות לעבוד בכל אחת ממדינות האיחוד, ללא הגבלת זמן. עבור ישראלים רבים, בעיקר אנשי הייטק אבל לא רק להם, מדובר בהזדמנות פז לשיפור איכות החיים והגדלת ההכנסה.
לימודים: הנפקת דרכון לאירופה לישראלים, מעניקה להם גם את הזכות להתמודד על מקום במיטב המוסדות להשכלה גבוהה. לעיתים, הדרכון האירופי הוא ההבדל בין קבלה לאוניברסיטה איכותית לבין דחייה.

תנאים לקבלת דרכון אירופאי ודרישות מיוחדות
התנאי החשוב ביותר המאפשר קבלת דרכון אירופאי ואזרחות, הינו קיומה של זיקה בין מבקש הבקשה לבין מדינה אירופית. ישנן מדינות המעניקות אזרחות גם למי שיכול להוכיח שהוא בן למשפחה שגורשה מהן לפני מאות שנים.
תנאי נוסף, הינו המצאת מסמכים שונים הקשורים במגיש הבקשה. ככל שהמסמכים יסודיים ומפורטים יותר, כך יגדלו הסיכויים להשגת תוצאה חיובית. בין השאר, נדרשת גם הצגת תעודת יושר עדכנית.
ידיעת השפה: בחלק מהמדינות, נדרשת ידיעת השפה וההיסטוריה. ואולם יש מדינות שאינן דורשות זאת כתנאי לקבלת אזרחות. עם זאת, ברור שאם הכוונה היא לשהות ולעבוד שם, יהיה צורך ללמוד שפה חדשה.

אם יש לך כוונה לפעול לשם קבלת דרכון אירופאי, זה המקום הנכון עבורך. המקצוענים של אירו פספורט עומדים לרשותך תמיד ויסייעו לך ככל יכולתם ובכל האמצעים העומדים לרשותם להשגת המטרה. כדאי ליצור קשר כעת ולעשות צעד חשוב לשינוי דרמטי בחיים.
 


מעוניינים באזרחות אירופאית? בחברת 'אירו פספורט' ישמחו לסייע: 072-33-80-512

קבלת דרכון אירופאי

מאמרים: