קבלת הדרכון בזמן קצר יחסית
אירו פספורט מעסיקה מקצוענים רלוונטים בכל תחנה ונקודת מפתח בדרך, שנותנים מענה כולל שאינו דורש מאמץ מהלקוח (עורכי-דין, נוטריונים, מתורגמנים וכו’) דבר שמייעל מאוד את התהליך.
 
זכאות מובטחת
אירו פספורט מעסיקה גנאלוגים (חוקרי אילנות יוחסין) שיוודאו בשיחת רקע איתכם את סיכויי הבקשה ומתמחים בהשוואת נתונים אל מול מאגרי מידע של הקהילה היהודית בספרד ופורטוגל לפי הקריטריונים הדרושים.
 
פשטות
הגשת בקשה עצמאית כמעט תמיד תיתקל בחסמים בירוקרטיים, שמי שלא מכיר את המערכת יתקשה לצלוח אותם. אנחנו באירו פספורט מכירים את התהליך על בוריו וערוכים להתמודד עם הבירוקרטיה ועם תהליכים משפטיים רבים הדורשים כמויות גדולות של זמן והתערבות של אנשי מקצוע שונים.

אנחנו באירו פספורט חוסכים לכם התעסקות מיותרת ובזבוז זמן בחיפוש אנשי מקצוע. למעשה, בשיטה שלנו הלקוח לא נדרש לעשות דבר, חוץ מקבלת עדכון שבועי/חודשי על התהליך במייל עד להודעה המיוחלת על קבלת הדרכון.
 


הוצאת דרכון אירופאי במסלול הספרדי
דומה לתהליך הפורטוגלי בהבדל בולט אחד. יש לעבור מבחנים הנשלחים למכון “סרוונטס” בארץ המוכיחים בקיאות בשפה הספרדית והכרת ההיסטוריה והתרבות האירופאית. בנוסף, יש להגיע לספרד לצורך חתימה ונטילת חלק בטקס קבלת האזרחות.

תהליך פשוט ובטוח