תנאים לקבלת דרכון לאירופה במדינות השונות
האיחוד האירופי מציע לאזרחים או למי שיש להם זכאות לקבלת דרכון לאירופה, הטבות בתחומים שונים. לפיכך, אין פלא שיש רבים המוכנים להשקיע מאמץ וממון לשם כך. בשורות הבאות נעסוק בנושא תנאים לקבלת דרכון לאירופה ומה נדרש ממי שמטרתו הינה קבלת דרכון לאירופה. זאת, בנוסף לסקירה קצרה של היתרונות הגלומים באזרחות ובדרכון האירופי.

קבלת דרכון לאירופה והיתרונות שבצידה
הקמת האיחוד האירופי היתה תוצאה של מאמצים ודיונים שהתפרשו על פני שנים רבות. משהוקם, מזמן האיחוד האירופי יתרונות רבים לכל מי שמחזיק דרכון אירופי. להלן החלק ביתרונות העוסק בניידות, מגורים ועבודה באיחוד:
ניידות: מי שלגביו מתקיימים תנאים לקבלת דרכון לאירופה, רשאי להיכנס לכל אחת מהמדינות הכלולות באיחוד ללא צורך בוויזה או בכל אמצעי אחר, למעט הדרכון. בנוסף, דרכון אירופי מאפשר כניסה למספר גדול של מדינות שמי שמחזיק דרכון ישראלי איננו יכול להיכנס אליהן.
מגורים ועבודה: זכאות לקבלת דרכון לאירופה מעניקה לבעל הדרכון את הזכות להתגורר בכל מקום באירופה, לעסות ולהתפרנס, ליזום ולהקים עסק.
 
קבלת אזרחות אירופאית למגורשי ספרד
מדינות שונות באירופה מעניקות דרכון למועמדים פוטנציאליים, תוך קביעת תנאים לקבלת דרכון לאירופה. יש מדינות הדורשות מכל מועמד, מעבר להצגת מסמכים והוכחות לזיקה שלו אליהן, גם הכרת ההיסטוריה וידיעת השפה. ישנן גם מדינות שאינן נוטות להעניק אזרחות בכלל, אלא רק לבני משפחה של מי שנחשבים אזרחים.
 
ואולם בשנים האחרונות נוצרה מגמה חדשה -  קבלת אזרחות אירופאית למגורשי ספרד. המדינות המעניקות אזרחות כזאת הן ספרד ופורטוגל, שתי מדינות שלפני מאות שנים גרשו את היהודים שחיו בהן או הכריחו אותם להתנצר. התנאי לקבלת הדרכון הוא קיומה של זיקה בין המבקש למדינה. ידיעת השפה או ההיסטוריה אינן נדרשות. עם זאת, הליך קבלת האזרחות מותנה בהצגת מסמכים שיאששו את הזיקה כאמור. זה המקום שבו המקצוענים של אירו פספורט נכנסים לתמונה. תחילה נבדקת באופן כללי הזכאות. בהמשך, מתבצע תהליך של איתור ואיסוף מסמכים וראיות, במטרה ליצור תנאים לקבלת דרכון לאירופה ולהשיג אותו.
 
אם יש לכם עניין ורצון לקבל אזרחות אירופית, זה המקום עבורכם. כדאי ליצור קשר כעת, ואנשי המקצוע שלנו ילוו אתכם לאורך כל שלבי התהליך, עד לסיומו המוצלח. 
 


מעוניינים באזרחות אירופאית? בחברת 'אירו פספורט' ישמחו לסייע: 072-33-80-512

תנאים לקבלת דרכון לאירופה 

מאמרים: